Vyklízení bytů a pozůstalosti s profesionální firmou

Jistě jsme v životě museli řešit problém s vyklízením bytu a to ať z jakéhokoliv důvodu. Máme prakticky dvě možnosti a musíme se dobře rozhodnout, která nám bude vyhovovat nejlépe.

Vyklízení svépomocí

Jestliže se rozhodneme pro vyklízení bytu vlastními silami, musíme počítat s několika faktory, které mohou ovlivnit celou naši práci. Za prvé si pravděpodobně budeme muset vzít na tuto realizaci dovolenou nebo to vše budeme muset zvládnout o víkendu. V určitých případech to lze, ale pokud je toho hodně a nemáme k tomu odpovídající počet pomocníků, bude se to dělat jen těžko. Zkrátka časová náročnost vyklízení bytu je zde podstatným bodem.

Pomoc odborné firmy

Pokud ovšem objednáme spolehlivou firmu na celou realizaci vyklízení, můžeme ušetřit nejen čas, kterého máme všichni málo, ale můžeme ušetřit i po finanční stránce, energie, jízda autem, kterým odvezeme do sběrného dvora všechen odpad atd. Firma může pracovat kdykoliv v týdnu, mnohé nabízejí své služby i o víkendech a ve většině případů je vše hotovo za jeden den. Po dohodnutých smluvních podmínkách vyklízecí firmy máme také možnost objednat si tyto služby na klíč. Tady se ani vyklízení přímo účastnit nemusíme, stačí jen předat klíče a o vše se firma postará.

Firmy také disponují potřebným vybavením a je možné dohodnout i doplňkové služby , jako například menší bourací práce, strhnutí podlahy podobně. Vše je pak samozřejmě za příplatek, stejně tak i práce o víkendech.

Vyklízení pozůstalosti

I to je součást života. Někdo blízký nám navždy odejde a my bychom měli vyřešit problém s pozůstalými věcmi. Brát si je nemusíme a pokud je nechceme, je vhodné objednat si vyklízecí firmu, která se touto činností zabývá. O vše se postará a nám tak odpadá smutný úkol, třídit a posléze ekologicky zlikvidovat věci, které byly v pozůstalosti. Nejdříve bychom se ale měli ujistit, zda bychom si nechtěli nějaké věci ponechat.

Firma nám může například přistavit i kontejner, do kterého by vešel všechen nepotřebný materiál, disponují také kvalitními a velkými vozy, aby byla celá akce zdárně a rychle dokončena.

Vyklízení nejen bytů

Mnohé firmy nabízejí své služby také pro zájemce o vyklizení průmyslových areálů a závodů, kanceláří, starých budov, dále pak vyklízejí byty a domy po živelných katastrofách, jako jsou například povodně.

Tyto služby jsou velice prospěšné a ušetří nám spoustu času a energie, kterou můžeme využít s rodinou.

Kontakt:

Top jedna stavby s.r.o.

IČO: 07017197

DIČ: CZ07017197

Kneslova 5, Brno 618 00

Tel: +420 777 080 403

E-mail:  top1stavby@seznam.cz

Facebook
Zde nás najdete:

Akční slevy:

Bungalov 1087

2 243 043Kč

měsíčně od 6 854 Kč

66 m2

Luneta, rodinný dům

1 918 070Kč

měsíčně od 4 952 Kč

72 m2

Hit 1, rodinný dům

2 406 624Kč

měsíčně od 6 200 Kč

117 m2

Studio A, bungalov

1 476 739Kč

měsíčně od 3 845 Kč

45 m2