Vozy, na které je spoleh, to je autopůjčovna Brno

Plánujete pracovní cestu, dovolenou nebo jakýkoli jiný přesun a potřebujete vůz dostatečně spolehlivý? Vaše vlastní auto se porouchalo těsně před dovolenou? Tohle jsou případy, kdy je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Je nám jedno, jestli chcete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na okružní jízdu po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park s rozsahem, který uspokojí každého

Je jasnou věcí, že každý klient preferuje vůz jiného typu, vzhledu i vlastností. Proto je náš vozový park zásoben v takové míře, že si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme jak vozy vhodné k rodinným výletům, tak i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla vhodná pro firemní reprezentaci. Vše je k dispozici s manuální i automatickou převodovkou.

Proč z naší autopůjčovny?

Technický stav vozidel v autopůjčovně Brno je 100% a ručíme vám za něj. S námi nečekejte žádné skryté poplatky. Vše probereme jasně a stručně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby a můžete si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Garance flexibility a důvěryhodnosti autopůjčovny

Život je plný nejrůznějších vlivů, které mohou zkřížit i ty nejlepší plány. Chápeme to, proto vám garantujeme přistavení vozu do 90ti minut od objednávky celých sedm dní v týdnu.

Takže už nehrozí, že se stresovat kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, nebo že se nebudete mít v čem přestěhovat v rámci Brna či mimo Brno.

Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte tým autopůjčovny Brno a pokud chcete znát ohlasy na naše služby, navštivte sekci referencí.

Profesionální přístup a záruka stavu

Naši lidé mají auta v krvi, není to pro ně tedy jen práce, ale vášeň. Taky to znamená, že dokonale rozumí svému řemeslu. Proto se nás nebojte v případě nejasností zeptat – na cokoliv. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme.

Naše vozidla používáme i my sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás moderní automobily, které vám zajistí komfortní cestu.

Návrat vozu do autopůjčovny Brno

Vrácení vozu je posledním krokem naší spolupráce. Vozy jsou vždy předávány s plnou nádrží, proto prosíme o stejný stav při navrácení do autopůjčovny Brno. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na domluveném místě, kde zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujeté kilometry. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci platili platební kartou či bankovním převod, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.

Kontakt:

Top jedna stavby s.r.o.

IČO: 07017197

DIČ: CZ07017197

Kneslova 5, Brno 618 00

Tel: +420 777 080 403

E-mail:  info@domynaklic.net

Facebook
Zde nás najdete:

Akční slevy:

Bungalov 1087

2 243 043Kč

měsíčně od 6 854 Kč

66 m2

Luneta, rodinný dům

1 918 070Kč

měsíčně od 4 952 Kč

72 m2

Studio A, bungalov

1 476 739Kč

měsíčně od 3 845 Kč

45 m2

Siesta, rodinný dům

2 990 207Kč

měsíčně od 12 131 Kč

110 m2