Stěhování Brno – spolehlivost především

Mnozí znají rčení o tom, že je „lepší vyhořet než se stěhovat“. Není divu, že takové přísloví existuje, protože stěhování je vždycky náročný krok. Je jedno, jestli potřebujete přestěhovat svůj domov nebo pracovní kanceláře, ale obvykle je to proces, který stojí peníze, úsilí, čas a nervy. Jsou ovšem způsoby, jak si celý proces usnadnit, ulehčit a ušetřit si spoustu trápení. Nejlepší je obrátit se na profesionály – jako je firma Stěhování Brno – Dymas.

Dobré plánování

Ať už máte nebo nemáte se stěhováním zkušenosti, neuškodí se předem poradit. Stěhování Brno vám poskytne cenné rady. Můžete konzultovat naprosto běžnou přepravu nábytku, ale i cokoliv, co se běžnému transportu vymyká: sochy, obrazy, hudební nástroje, přístroje nebo trezory. Zkrátka občas se stane, že potřebujete přemístit něco, co je výjimečně těžké nebo křehké a citlivé na poškození. Stěhování Brno si poradí se vším, když se s nimi včas domluvíte. Součástí společného plánování je také příprava na drobnosti, které dovedou stěhování proměnit v peklo, pokud jsou zanedbány: zajištění přístupnosti schodů a výtahu v domě, vhodné balení věcí, zajištění parkovacího místa co nejblíž u vchodu a podobně. Díky dobré přípravě na nic nezbytného nezapomenete.

Kam s tím?

Stěhování Brno zajistí převoz nejenom v Brně, ale kdekoliv v České republice. Stejně tak mají hojné zkušenosti i s mezinárodním stěhováním – a to jak v rámci Evropské unie, tak mimo ni. Firma vám pomůže s vyřízením všech formalit a nezbytných povolení, umožňuje průběžné sledování pohybu vozů po trase a pracovníci také zajistí demontáž a následnou opětovnou montáž nábytku, aby stěhování proběhlo co nejhladším způsobem. Jako bonus v případě stěhování do některé z členských zemí Evropské unie je v nabídce i komplexní pojištění služeb, abyste mohli být maximálně klidní a ušetřili si starosti.

A co potom?

Obvyklým „kamenem úrazu“ při stěhování bývá následná likvidace odpadu. Často vám totiž zůstane na místě starý nepotřebný nábytek, kartón, někdy i sutiny a nejrůznější zbytky. Firma Stěhování Brno nabízí úklid a kompletní ekologickou likvidaci tohoto odpadu, včetně odvezení na příslušný sběrný dvůr. Tuto službu můžete využít nejenom v případě stěhování, ale i pokud se chystáte pustit do rekonstrukce prostor, nebo zkrátka potřebujete nějaké místo vyklidit – ať už jde o sklep, půdu, byt nebo celý dům.

Stěhování Brno – obraťte se na nás

Není potřeba váhat vznést jakékoliv otázky, spolehliví pracovníci jsou vám zcela k dispozici přes kontakty: Stěhování Brno – Dymas s.r.o., Kuřimská 1503/42, 621 00 Brno; přes zákaznickou linku: +420 605 125 869 a na e-mailu: dymas@dymas.cz

Kontakt:

Top jedna stavby s.r.o.

IČO: 07017197

DIČ: CZ07017197

Kneslova 5, Brno 618 00

Tel: +420 777 080 403

E-mail:  info@domynaklic.net

Facebook
Zde nás najdete:

Akční slevy:

Luneta, rodinný dům

1 918 070Kč

měsíčně od 4 952 Kč

72 m2

Bungalov 1087

2 243 043Kč

měsíčně od 6 854 Kč

66 m2

Hit 1, rodinný dům

2 406 624Kč

měsíčně od 6 200 Kč

117 m2

Siesta, rodinný dům

2 990 207Kč

měsíčně od 12 131 Kč

110 m2