Projekt domu


Vybrali jsme pro Vás TOP domy od renomovaných architektonických kanceláří. Všechny domy, které Vám nabízíme, se staly nejoblíbenějšími a nejžádanějšími na trhu. Zvítězili v anketách Dům roku, Top dům a zahrada, Dům roku cena čtenářů, Dům roku cena iternetového hlasování a dalších soutěžích. Pokud však stále nemáte vybraný svůj dům snů, tak nám sdělte své požadavky a společně můžeme vybrat z nabídky více než 2000 domů. K dispozici Vám budou projekty domů od architektonických kanceláří G servis, Euroline, Architektonická kancelář Křivka, Projektydomu24.cz, AK Viktorín.
Vámi vybraný dům Vám rádi postavíme ve variantě zděného domu i dřevostavby. Zděné rodinné domy stavíme ve variantách stavebních systémů POROTHERM případně HELUZ. Další stavební materiály použité v našich stavbách jsou pórobetonové systémy PORFIX a YTONG. Zdicí systémy z lehčených betonů mají výhody rychlé výstavby. Také přesnost jednotlivých dílů a snadná opracovatelnost zjednoduší instalaci inženýrských sítí. Vzhledem ke zvyšujícím se nárokům na tepelně izolační schopnosti zdiva používáme již v základním provedení všech uvedených materiálů zateplovací systém.
 
Vytvoříme pro Vás tu nejlepší nabídku ceny na nové bydlení. 
Naše společnost Vám na základě uzavřené smlouvy vyřídí veřejnoprávní doklady potřebné pro vydání stavebního povolení a připojení se na inženýrské sítě:
- přípojka vody
- přípojka kanalizace
- přípojka plynu
- přípojka elektrické energie
Zajistíme kolaudační podklady na následnou kolaudaci stavby.

 

Po dokončení stavby Vašeho domu Vám nabízíme kompletní venkovní úpravy např.: zpevnění příjezdové cesty až do Vaší garáže, zámkové dlažby, zahradní chodníčky, stavby plotů, altánů, kůlny, venkovní sauny, bazénu i kovářské brány. 
Nabízíme Vám také montáže kuchyňských linek, obložkových dveří a dalších stolařských prvků. Vše bude záležet jen na Vás a naší společné dohodě. Věřte, že výsledky naší práce se opírají o mnohaleté zkušenosti, které jsme nasbírali v oboru stavebnictví. Náš tým vedou zkušení odborníci a to je důvod proč stavět s TOP 1 STAVBY !!!

Napište nám:

Kontakt:

TOP JEDNA STAVBY s.r.o.

IČO: 07017197

DIČ: CZ07017197

Kneslova 5, Brno 618 00

Tel: +420 775 925 050

E-mail:  info@top1stavby.cz

Facebook
Zde nás najdete:

Akční slevy:

Luneta, rodinný dům

1 918 070Kč
72 m2

Hit 1, rodinný dům

2 406 624Kč
117 m2

Bungalov 1087

2 243 043Kč
66 m2

Mobilní dům Wilhelm

1 105 992Kč
48 m2