Potřebujete si v Brně zapůjčit dodávku pro stavbu domu?

Jste z Brna či jeho okolí a hledáte kvalitní užitkový vůz, který byste si chtěli krátkodobě či dlouhodobě zapůjčit pro stavbu či rekonstrukci domu? V tom případě bychom vám rádi nabídli spolehlivé služby půjčovny dodávek Brno – Fénix. Hlavním benefitem půjčovny dodávek je široký vozový park a především transparentní smluvní podmínky, transparentní obchodní podmínky a velice spolehlivý personál který vždy ochotně Vyjde vstříc a poradí i v komplikované situaci.

Všechna vozidla jsou pojištěná

Při půjčení dodávky pro stavbu domu je samozřejmostí, že všechny dodávky disponují povinným ručením – povinné ze zákona a dále také havarijním pojištěním pro případy poškození vozu či havárie. Samozřejmostí je také asistenční služba která v případě poruchy či nehody vozidlo odtáhne do nejbližší opravny či do autorizovaného servisu a to 24 hodin denně. Věřte že při shonu, který se při stavbě domu děje, oceníte promptní řešení v podobě okamžitého přistavení náhradního vozu. Půjčovna navíc nabízí také doplňkové služby ve formě zapůjčení GPS navigace a všechny vozy jsou vybavený také dálniční známku pro jízdy po celé České republice – dálniční známka je roční. Využít jí tedy můžete jak při krátkodobém tak při dlouhodobém půjčení dodávky například v rámci měsíců.

Dodávky v učebně jsou zánovní!

Všechna vozidla, které jsou v půjčovně k dispozici jsou stará maximálně 5 let. Samozřejmě podléhají pravidelným servisu a to nejenom povinné technické kontroly měření emisí živý měn olejů a filtru. Dodávkové vozy půjčovna nechává kontrolovat pravidelně aby se předešlo poruchám a krizovým situacím které by mohly nastat V případě jejich nekvalitního technického stavu. Samozřejmostí je že neočekávané závady nelze odhadnout a občas se přihodí To se ale děje v každé půjčovně dodávek v autopůjčovně.

Neomezený nájezd kilometrů při stavbě domu

Velkou výhodou půjčovny dodávek Brno – fénix je to že nabízí rovněž tarify s neomezeným nájezdem kilometrů v rámci dnů týdnu či měsíců. Tento neomezený nájezd tedy můžete využít při krátkodobém i dlouhodobém zapůjčení dodávky. Samozřejmě se vztahuje pro cesty v rámci České republiky a rovněž pro cesty v rámci zahraničí EU. Pro cesty mimo hranice Evropské unie je nutno mít speciální pojištění a je tedy nezbytné se pro případy vycestování mimo hranice EU dohodnout na podmínkách s personálem půjčovny. Půjčovna vždy ráda Vyjde vstříc tak aby byl zákazník maximálně spokojen a stavba domu probíhala co nejrychleji.

Zabezpečení všech dodávek

Všechny dodávky v půjčovně bez ohledu na jejich výbavu jsou vybavena vyhledávacím systémem proti zneužití či odcizení. Pokud je vozidlo použito k trestné činnosti půjčovna okamžitě a co odhalí a předává Policii České republiky k dalšímu řešení situace. Pokud vám naopak vozidlo Při době půjčení někdo ukradne, půjčovna okamžitě zjistí Kde se nachází a situaci okamžitě řeší Rovněž ve spolupráci s policií České republiky výhodou je, že pro řízení vozidel z této půjčovny postačí řidičský průkaz skupiny B a minimální věk řidiče 21 let.

Kontakt:

Top jedna stavby s.r.o.

IČO: 07017197

DIČ: CZ07017197

Kneslova 5, Brno 618 00

Tel: +420 777 080 403

E-mail:  info@domynaklic.net

Facebook
Zde nás najdete:

Akční slevy:

Studio A, bungalov

1 476 739Kč

měsíčně od 3 845 Kč

45 m2

Luneta, rodinný dům

1 918 070Kč

měsíčně od 4 952 Kč

72 m2

Hit 1, rodinný dům

2 406 624Kč

měsíčně od 6 200 Kč

117 m2

Bungalov 1087

2 243 043Kč

měsíčně od 6 854 Kč

66 m2