Oprava betonové podlahy s profesionály - udrzbapodlahpraha.cz

Betonová podlaha je tou nejpevnější podlahou vůbec. Lze je použít například ve výrobní halách nebo průmyslových objektech, ale vidět ji můžeme také v obchodních centrech, garážích i v suterénu našeho domu. Postupem času ale i ta nejpevnější podlaha potřebuje opravu. Proto je nutné sledovat všechny probíhající změny a provádět včasné opravy.

Betonová podlaha - udrzbapodlahpraha.cz

Tento materiál má řadu výhod, beton je silný a spolehlivý. Takovou podlahu lze použít na velmi dlouhou dobu, má zvýšenou bezpečnost, beton je odolný vůči mechanickému namáhání různého původu, je odolný proti vlhkosti . Kromě toho jsou náklady na takové podlahy poměrně nízké a je zde doporučována jen minimální údržba.

Postup při opravě betonu

Každá oprava si vyžaduje individuální přístup, protože žádná není stejná. Navíc se musí vždy před opravou zjistit příčina problému. Například trhliny v betonu se objevují poměrně často. Příčin může být mnoho. Například jde o opotřebení materiálu nebo příliš velké zatížení. Prašnost je zapříčiněna například celkovým oslabením celé podlahy, která je charakterizována výskytem velkého množství cementového prachu v důsledku narušení technologie přípravy malty nebo cementu nízké kvality. Výmoly a trhliny jsou zase vytvořeny v důsledku nadměrného bodového zatížení na povrchu podlahy. Přítomnost dutin v horní vrstvě betonové základny také způsobuje prasknutí a deformaci potěru. V každém případě se technologie opravných prací liší v závislosti na poškození, udrzbapodlahpraha.cz.

Jak se zbavit trhlin Prasknutí povrchu betonu může nastat při nerovnoměrném zatížení povrchu, nárazech a špatné technologii . Praskliny je nutné prohloubit, aby bylo možné jejich vyplnění a oprava. K tomu slouží bruska s diamantovým kotoučem. Je třeba řezat drážky kolmo ke směru trhliny s hloubkou 2 a šířkou 15 cm. Pak musíme odstranit veškerý prach a zbytky, které vznikly během práce. K tomu je nejlepší použít průmyslový vysavač. Dále musíme na povrch nanést základní epoxidovou pryskyřici, podlaha musí být předem zbavena prachu. Pak je třeba vyplnit vytvořenou dutinu betonovou kompozicí, udrzbapodlahpraha.cz.

Prašnost

I takový problém, jako je prašnost se musí odstranit. Hrozí potom drolení po celém povrchu a kompletní obnova betonu. Nejjednodušším řešením tohoto problému může být nanášení barvy nebo speciální impregnace. Tvoří ochranný povlak a zabraňují dalšímu vytváření prachu na povrchu podlahy.Takové ochranné polymerní kompozice mohou být také použity ke zlepšení vzhledu podlahy. Vytvářejí efekt mokrého kamene. Navíc polymerová impregnace činí betonovou podlahu odolnou vůči nízkým teplotám.

Spolehlivá a odborná firma - udrzbapodlahpraha.cz

Pokud máme malou prasklinu na betonové podlaze v garáži, určitě si poradíme i sami. Pokud se ale jedná o problémy většího rozsahu, jistě bychom si na to měli pozvat odbornou firmu. Pracovníci mají praktické a odborné zkušenosti a jistě vědí, jak každý problém vyřešit. Vybrat si takovou službu můžeme například podle referencí nebo podle toho , jaké služby nám nabízejí.

Kontakt:

Top jedna stavby s.r.o.

IČO: 07017197

DIČ: CZ07017197

Kneslova 5, Brno 618 00

Tel: +420 777 080 403

E-mail:  info@domynaklic.net

Facebook
Zde nás najdete:

Akční slevy:

Siesta, rodinný dům

2 990 207Kč

měsíčně od 12 131 Kč

110 m2

Bungalov 1087

2 243 043Kč

měsíčně od 6 854 Kč

66 m2

Luneta, rodinný dům

1 918 070Kč

měsíčně od 4 952 Kč

72 m2

Bungalov 1410

1 961 825Kč

měsíčně od 6 200 Kč

58 m2