Montované plachtové haly mají řadu výhod

Rychlé tempo a nízké stavební náklady jsou nejdůležitějšími faktory, které motivují podnikatele k výběru ocelové plachtové haly namísto zatěžující investice do cihlové budovy pro obchodní účely. Moderní ocelové plachtové haly poskytují široké možnosti využití v mnoha průmyslových odvětvích.

Nákupní hala v rámové konstrukci

Výstavba nové komerční budovy pomocí cihel je spojena s velmi velkou investicí, spotřebovává obrovské množství peněz, času a papírování. Odpověď na všechny tyto problémy je volba ocelové plachtové montované plachtové haly, která může být postavena rychle, levně a dokonce i na pozemcích, které máme jen v nájmu. Není divu, že moderní nákupní centra, která rostou jako houby po dešti na důležitých trasách mimo město, se nejčastěji nacházejí v ocelových halách. Výběr tohoto konstrukčního řešení je nejlepším způsobem, jak rychle realizovat podnikatelský nápad.

Možnosti montovaných plachtových hal

Prefabrikované ocelové plachtové haly tak obsahují nejen sklady a výrobní závody. Stále častěji se jedná o prostor, ve kterém se daří obchodu. Vnitřní hala je uzpůsobena, jak je uvedeno výše, nákupním centrům, ale nejen těm. Monolitické ocelové plachtové haly mohou sloužit jako tržiště, kde si zákazníci mohou vybrat z mnoha obchodníků v jednom zastřešeném prostoru. Většina velkých prodejen oděvních outletů funguje také v ocelových halách. Montované plachtové haly jsou skvělé jako místo prodeje a výstavy objemných předmětů, jako je nábytek, domácí spotřebiče, stavební a zahradní vybavení a materiály, a proto jsou často obchodem s takovým profilem činnosti.

Vysoká životnost

Prefabrikované železobetonové konstrukce jsou nejčastěji vyráběny ve třídě B30 až do třídy B60. Nejsou hlučné a možnost použití tlumících vložek účinně omezuje šíření hluku. Výroba prefabrikovaných prvků probíhá v jednodenním cyklu. Prefabrikovaný prvek již po několika dnech má pevnost téměř 70% pevnosti betonu v tlaku, což umožňuje jeho montáž a zatížení.

Vysoká odolnost

Nespornou výhodou železobetonových prvků je vysoká požární odolnost a odolnost proti korozi, což mimo jiné vyplývá ze strukturní ochrany použitím vyšších tříd betonu a přísad a kvalitnějších výztužných prvků. To je obzvláště důležité při výstavbě hal, kde díky technologickým procesům dochází ke zvýšeným korozním podmínkám. Díky použití sendvičových prvků s tepelně izolační vrstvou (minerální vlnou, polystyrenem) jsou splněny všechny požadavky stanovené pro vnější příčky.

Široké možnosti

Vyztužené a prefabrikované ocelové plachtové konstrukce představují atraktivní cenovou alternativu k cihlové konstrukci, kdy konstrukce vyžaduje ochranu proti korozi, jakož i vysoké zatížení. Přestože prefabrikace usiluje o sjednocení prvků, stále jsou vyráběny prvky podle jednotlivých projektů. Volnost tvarovacích prvků a dosahování velkých rozpětí a použití železobetonových nebo ocelobetonových kompozitních prvků značně rozšiřuje konstrukční a technologické možnosti stavby objektu. V oblasti fasádních prvků lze v této technologii vytvořit jednovrstvé, dvou a třívrstvé prvky s hotovou hladkou texturou, kamennými nebo drcenými kamennými agregáty, stejně jako s jakýmkoliv vzorem získaným na gumových lisovnicích. Kotvící prvky mohou být samostatným prvkem upevněným na zemi pomocí systému certifikovaných závěsů nebo na základě individuálních individuálních konstrukčních řešení.

Kontakt:

Top jedna stavby s.r.o.

IČO: 07017197

DIČ: CZ07017197

Kneslova 5, Brno 618 00

Tel: +420 777 080 403

E-mail:  info@domynaklic.net

Facebook
Zde nás najdete:

Akční slevy:

Siesta, rodinný dům

2 990 207Kč

měsíčně od 12 131 Kč

110 m2

Bungalov 1410

1 961 825Kč

měsíčně od 6 200 Kč

58 m2

Hit 1, rodinný dům

2 406 624Kč

měsíčně od 6 200 Kč

117 m2

Luneta, rodinný dům

1 918 070Kč

měsíčně od 4 952 Kč

72 m2