Malování našeho interiéru přináší spokojenost i pro naši duši - malířství Praha

Jestliže maluje náš byt, nesmíme zapomínat také na chodbu, která je často opomíjená a přitom je to první místo, do které vstoupíme. Není tedy divu, že jsou to pak šedivé a ne příliš vzhledné místnosti, kde je často opomíjen i její design. A právě chodba by měla být příjemná a měla by působit domácky a útulně. Stejně, jako celý náš dům, malířství Praha.

Chodba je vlastně místnost bez přirozeného světla

Nejdříve je třeba poznamenat, že chodba je ve většině případů úzká místnost bez oken, takže přirozené světlo je zde extrémně slabé. Zvolit si barvu pro chodbu tedy musíme spíše světlou a ozdobit ji vhodnými doplňky, malířství Praha.

Ta pravá…

Světle hnědá, smetanová a béžová, dělají místnost praktickou, jsou to klasické odstíny právě pro chodbu a když k tomu přidáme ještě trošku bílé, budeme mít dokonalou barevnou kombinaci všeho potřebného. Světle šedá barva je v poslední době velmi populární a oblíbená. Je schopna vizuálně rozšířit místnost a pokud ji ještě dobře nakombinujeme s jinými odstíny této barvy, máme vyhráno.

Jaké máme možnosti - malířství Praha

Pestré a světlé odstíny barev jsou na stěnách chodby velmi vhodnou kombinací a bílé stěny jsou také skvělým řešením. Ovšem pozor, neměly by být pouze bílé. Výborně se dají kombinovat s jakoukoliv jinou barvou nebo také velmi moderní tapetou. Co se týká druhu barvy, tak na chodbu se hodí všechny druhy barev, které jsou vodou ředitelné. Na trhu máme širokou škálu barevných odstínů, kdy cena závisí na kvalitách výrobku.

Před malováním je důležitá příprava - malířství Praha

Před každým malováním je ovšem potřeba stěny upravit. Starý nátěr a barva je potřeba oškrábat, nerovnosti vyhladit, díry zacelit a to například pomocí sádrovitého tmelu, který nám vytvoří dokonale hladký povrch. K sehnání je v každém dobrém obchodě se stavebninami. Také je vhodné stěny nepenetrovat, kdy penetrace může dodat povrchu daleko lepší přilnavost.

Jací jsou malíři dnešní doby - malířství Praha

V současné době si můžeme vybrat ze široké nabídky řemeslných služeb a malíři patří mezi ně. Jestliže máme nějakou představu o tom,jak by měl vypadat nově vymalovaný byt, můžeme si klidně pozvat odborníky, kteří nám stěny pokoje vymalují podle našeho přání. Malíři dnešní doby mají vlastně vše co je k takové práci potřeba. Ovšem papírovou čepici nečekejme, i když i ta by mohla být jako součást image takového malíře. Mezi služby malířských firem také patří i závěrečný úklid, který tak nikdo nemá rád.

Co například barvy v ložnici

Ložnice je místo, kde vlastně trávíme vlastně polovinu života. Určitě bychom tedy neměli zapomínat na to, že by měla být vymalována v barvách klidných a stylových. Navíc by tyto barvy měly dát jedinečný styl a originalitu. Při malování bychom měli také vědět, že je povoleno pouze tří odstínů jedné barvy, a že po zaschnutí barva mění svůj odstín a stává se daleko světlejší než ve svém mokrém stavu.

V přírodním stylu je ložnice, která má béžovou nebo hnědou barvu a je vybavena doplňky z přírodního dřeva. Oranžové stěny jsou zase vhodné pro ty, kterým se ráno nechce moc stávat. Harmonii navodí kombinace modré barvy a šedé, vhodná je také zelená barva.

Kontakt:

Top jedna stavby s.r.o.

IČO: 07017197

DIČ: CZ07017197

Kneslova 5, Brno 618 00

Tel: +420 777 080 403

E-mail:  info@domynaklic.net

Facebook
Zde nás najdete:

Akční slevy:

Siesta, rodinný dům

2 990 207Kč

měsíčně od 12 131 Kč

110 m2

Bungalov 1087

2 243 043Kč

měsíčně od 6 854 Kč

66 m2

Hit 1, rodinný dům

2 406 624Kč

měsíčně od 6 200 Kč

117 m2

Studio A, bungalov

1 476 739Kč

měsíčně od 3 845 Kč

45 m2