Krycí plachty na bazén - kvalitniplachty.cz

Komfort našeho bydlení stále stoupá a velmi žádanou součástí bydlení je zahradní bazén. Je to výborné osvěžení pro všechny. Samozřejmostí ale také je péče o bazén, která je dost podstatná. Zelené řasy nebo nečistoty v bazénu jistě nikdo nechce. Optimální, spolehlivé a především rychlé a jednoduché řešení představují bazénové plachty, které mají hned několik výhod, kvalitniplachty.cz.

Jaké tedy jsou výhody krycích plachet?

Především si takové plachty pořizujeme z důvodu ochrany před nečistotami. Chodit každý den okolo bazénu se sítkem v ruce a lapat nečistoty, jako je listí, větve i hmyz není nic zábavného. Plachty také splňují požadavky na bezpečnost, hospodárnost a estetiku. Zakrytování zahradního bazénu je také důležitý postup pro čistý, bezpečný bazén, který nám může ušetřit nejen finance, ale také čas a mnohdy i nervy. Určitě ale také můžeme zdůraznit nízkou pořizovací cenu, kvalitniplachty.cz. Ve srovnání s jinými ochranami vodní hladiny, které mohou být nejen daleko dražší, ale také mohutnější, je i manipulace s takovým zakrytováním v podobě polykarbonátových prvků obtížnější. V případě, že se rozhodneme právě pro plachtu, můžeme si zakoupit i speciální naviják, který nám manipulaci a navíjení usnadní. Může být na ruční pohon nebo na elektřinu.

Co si můžeme pořídit k těmto plachtám - kvalitniplachty.cz

Určitě bychom plachtu nemohli použít bez napínací gumy, kotvících kolíků, které jsou důležité pro pevné a bezpečné uchycení. Dále si musíme pořídit i různě veliká odtoková sítka a podobně. Tyto komponenty mohou být jako součást balení a jsou jistě nezbytnou součástí nejen ke krycím plachtám.

Druhy plachet na bazén

Solární plachty patří rovněž mezi plachty na bazén, které řadíme do skupiny krycích plachet. Díky speciálnímu složení, které tyto solární plachty mají, se může voda v bazénu o několik stupňů zvýšit. Plachta je pokryta malými bublinkami, které fungují na principu lupy a přitahují sluneční paprsky. Ty pak vodu v bazénu ohřívají.

Zimní plachty jsou oproti solárním plachtám zhotoveny tak, aby dokázali odolat nejen mrazivým teplotách, ale i sněhu. Mají ocelová lanka nebo jiné pevné výztuhy, které zabraňují nechtěným pádům do prázdného bazénu. Životnost všech takových plachet se odhaduje až na 10 let.

Atypický tvar bazénu - kvalitniplachty.cz

V současné době se setkáváme s různými novotami a lidé se chtějí také tak trochu zviditelnit, odlišit se od ostatních. Atypický tvar bazénu je v tomhle směru vhodným kandidátem, jak upoutat pozornost. Technik firmy přijde na naši zahradu změřit a načrtnout si tvar bazénu. Pak už jen můžeme očekávat zhotovenou krycí plachtu. Originalita a netradičnost zde zaujímají první místo.

Spolehlivá a odborná firma, kvalitniplachty.cz, nám tak může zhotovit pevnou pachtu, kterou můžeme využít právě pro zakrytování bazénu a ochranu před nečistotami. Jejich služby lze využít i v případě, máme - li bazén nadzemní nebo zapuštěný a zkušenosti profesionálů v oblasti bazénových plachet jsou jistě na místě.

Kontakt:

Top jedna stavby s.r.o.

IČO: 07017197

DIČ: CZ07017197

Kneslova 5, Brno 618 00

Tel: +420 777 080 403

E-mail:  info@domynaklic.net

Facebook
Zde nás najdete:

Akční slevy:

Bungalov 1410

1 961 825Kč

měsíčně od 6 200 Kč

58 m2

Studio A, bungalov

1 476 739Kč

měsíčně od 3 845 Kč

45 m2

Bungalov 1087

2 243 043Kč

měsíčně od 6 854 Kč

66 m2

Siesta, rodinný dům

2 990 207Kč

měsíčně od 12 131 Kč

110 m2