top of page

RODINNÝ DŮM
KRUMVÍŘ

TMH Oliver
12 m x 4 m, 48 m2, 2 + kk

Energetická třída: B
Obytná plocha: 48m2
Počet pokojů: 2

Sklon střechy: 32°

Rozměry domu: 12 x 4 m

od 1 307 000 Kč + DPH

RD Krumvíř 3+kk s terasou
8 500 000 Kč

Pěkné a dostupné místo k bydlení v blízkosti Brna.

Nabízíme k prodeji novostavbou rodinného domu s půdorysem délky 20 m a uliční šíře 7 m, který stojí na pozemku 601 m2, v klidné a pěkné části obce Krumvíř u Brna.

Dostupnost do Brna cca 20 min. Dům je situován v klidné části obce Krumvíř. Rovinatý pozemek se nachází v klidnější části obce, okolní zástavbu tvoří jeden RD, zahrady a zeleň, což nabízí možnost nerušeného bydlení. Přístup k pozemku je po asfaltové komunikaci

Výstavba nízkoenergetického, cihlového domu, je realizována jako stavba samostatně stojícího domu s dispozicí 3+ kk s terasou. Výstavba RD bude zajištěna na klíč, včetně projektu, stavebního povolení, napojení na stávající inženýrské sítě a k nastěhování 2022.
Zájemci si nyní mohou vybrat barvu fasády dle vlastního výběru. Pro Vaší představu jsou u nabídky přiloženy možné typy dekoru podlahových krytin, kachliček, vybavení koupelny, kuchyní atd. Výstavba bude realizována jako rodinný dům.

Cena za dům včetně terasy, zámkové dlažby kolem domu, okapového chodníku a praktického sklepa je 8 500 000 Kč. V ceně domu není zahrnuta kuchyňská linka a osvětlení. Po dohodě lze vyhotovit interiérové práce a nábytek na zakázku. Také oplocení pozemku, bazén, zahradní altán, okrasnou zahradu, zahradní chodníčky, venkovní saunu, bazén i kovářskou bránu.

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme pomoci i se zajištěním finančních prostředků.

bottom of page