Často kladené dotazy

Výsledky vyhledávání

FAQ

Doba výstavby závisí na velikosti domu. Pokud se jedná o menší dům do 100m2 zastavěné plochy, stavba trvá přibližně 3 měsíce. Přízemní dům do velikosti 200m2 zastavěné plochy se staví 4 – 6 měsíců. Stavba patrového domu zabere cca 6 měsíců. Doba výstavby dřevostavby i zděného domu je podobná.

K zahájení stavby je potřeba stavební parcela, zajištění financování a vyřízení stavebního povolení. Všechny úkony jsme schopni pro Vás zařídit. Stavební povolení vyřizujeme navíc v kooperaci s naším architektem, aby vše bylo v nejlepším pořádku.

Po konzultaci s našimi odbornými poradci lze do projektu zapracovat jakékoliv zásahy dle vašeho přání. Jediným omezením je bezpečnost obyvatel domu a zachování tepelně izolačních vlastností domu.

Životnost každé stavby závisí na kvalitě stavebních materiálů a informují o ní jejich výrobci. Naše stavební společnosti dává záruku 5 let na realizované práce. Všechny práce jsou prováděny profesionály a v té nejvyšší kvalitě. V případě jakékoliv reklamace se každému problému věnujeme individuálně až do plné spokojenosti klienta.

Domy lze realizovat na jakékoli parcele. Naše firma si dokáže poradit i s komplikovaným typem podloží (ani skála nepředstavuje problém). Kalkulace se vždy dělá individuálně, aby bylo možné vzít v úvahu konkrétní situaci.

V případě stavby domu na klíč je cena jasně určena projektem. Celková cena, představená v cenové nabídce, je uvedena ve smlouvě o dílo. Jedná se tedy o cenu konečnou a k cenové nabídce tak není třeba již nic připočítávat.Změny ceny přichází zpravidla ze strany klienta a to v případech, že se v průběhu stavby rozhodne do projektu zapracovat změny. Pokud se jedná o vícepráce nad smluvený rámec, cena je individuálně dopočítána. Pokud se naopak jedná o nevystavění části původně dohodnutého (méněpráce), potom je tato položka z rozpočtu odečtena.

Na přání je možné postavit Váš dům kdekoliv v celé ČR. Doprava je zdarma a neovlivní tak konečný rozpočet.

Pokud projekt disponuje všemi potřebnými náležitostmi, lze podle něj stavbu bez problému realizovat. Další možností je s klientem vypracovat zcela individuální projekt podle jeho přání, anebo upravit již hotový typový projekt tak, aby vzal v úvahu klientova přání a potřeby.

Máte zájem o spolupráci s námi?

Kontaktujte nás na tel: +420 775 925 050 nebo prostřednictvím rychlého kontaktního formuláře.

Rádi Vám poradíme, jaký dům je pro vás nejvhodnější a zodpovíme Vaše dotazy.

    Porovnejte nabídky