top of page

RODINNÝ DŮM
BOLERADICE

TMH Oliver
12 m x 4 m, 48 m2, 2 + kk

Energetická třída: B
Obytná plocha: 48m2
Počet pokojů: 2

Sklon střechy: 32°

Rozměry domu: 12 x 4 m

od 1 307 000 Kč + DPH

RD BOLERADICE - dvojdům
9 700 000 Kč

Bydlení v blízkosti Brna.

Nabízíme k prodeji novostavbou třípodlažního rodinného domu s půdorysem délky 10 m a uliční šíře 7 m, který stojí na pozemku 430 m2, v klidné a pěkné části obce Boleradice. Dostupnost do Brna je cca 20 min.

Dům je situován v klidné části obce Boleradice. Pozemek se nachází v klidné části obce, okolní zástavbu tvoří jeden RD, zahrady, zeleň a rybník. Přístup k pozemku je po asfaltové komunikaci.

 

Výstavba nízkoenergetického zděného domu, je realizována jako stavba dvojdomu s dispozicí kdy v 1.PP. Je garáž a technická místnost ze které se dá pohodlně vejít na terasu a zahradu. V 1.NP. Je jídelna, kuchyně, WC, schodiště a balkón. Ve 2.NP. Se nachází ložnice, šatna, WC s koupelnou a dva dětské pokoje. Výstavba RD bude zajištěna na klíč po dohodě s novým majitelem. Dům se prodává včetně projektu, stavebního povolení, napojení na stávající inženýrské sítě a k nastěhování bude připravený v roce 2023. Zájemci si nyní mohou vybrat barvu fasády dle vlastního výběru a také podlahové krytiny, kachličky, dlažby, vybavení koupelny, kuchyní atd.

Výstavba bude realizována jako rodinný dům ve stavu před dokončením. Konečný vzhled interiéru a exteriéru už bude záležet na novém majiteli.

Cena za dům včetně terasy, zámkové dlažby kolem domu, okapového chodníku je 9 700 000 Kč.

Po dohodě lze vyhotovit interiérové práce a nábytek na zakázku. Také oplocení pozemku, bazén, zahradní altán, okrasnou zahradu, zahradní chodníčky, venkovní saunu, bazén i kovářskou bránu.

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme pomoci i se zajištěním finančních prostředků potřebných pro nákup nemovitosti.

 

bottom of page